ICC BLOGPro.Energy©! Enerji Verimliliği için Yazılım Teknolojisi

Pro.Energy©, herhangi bir Enerji Verimliliği politikası için gerekli olan enerji tüketimini elde etmek, görselleştirmek ve analiz etmek için kullanılan bir yazılım çözümüdür. Maliyetlerin azaltılmasına, rekabet gücünün artmasına ve şirketin eko-sürdürülebilirliğine olanak tanır. Enerji yönetim sistemlerinin uygulanması, günümüz dünyasında daha verimli hale gelmek ve şirket maliyetlerinin ve bina yönetiminin büyük bir yüzdesini oluşturan enerji tüketimini azaltmak için hedeflere ulaşmak için hızla daha önemli hale gelmiştir. Pro.Energy© Enerji Yöneticilerine ve diğer kullanıcılara, geçerli karar verme stratejileri yoluyla enerji verimliliğini yönetmek için şirket tüketimini analiz etmede yardımcı olur.

Pro.Lean! Açık Ve Esnek Mimariler İçin Üretim Verimliliği Yazılım Teknolojisi

Pro.Lean©, tüm üretim duruş sürelerini belirlemek ve ölçmek için KPI ve OEE kullanarak verimlilik performans endekslerinizi hesaplamak için tüm üretim verilerinizi toplar. Pro.Lean© uygulamasını kullanarak herhangi bir saha sistemi veya cihazla iletişim kurabilir, Anahtar Performans Göstergelerini (KPI) analiz etmek, Genel Ekipman Verimliliğini (OEE) hesaplamak ve arıza ve duruş sürelerini ölçmek, kaybı azaltmak ve kar maksimize etmek amacıyla veritabanında veri toplayabilir ve kaydedebilirsiniz. Pro.Lean©, bir seçenek olarak, üretim hattını ve tesis denetimini hızlı bir yatırım geri dönüşüyle ​​entegre etmenize de olanak tanır.  Pro.Lean© güvenilir, açık ve esnek teknolojiye dayanan basit ve etkili bir çözümdür. 

BOXER-8110AI: CoronaVirüs Yayılmasını Önlemek için Servis Robotlarında çalışıyor!

ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti.‘nin temsilcisi olduğu Asus şirketlerinden AAEON ‘un BOXER-8110AI model bilgisayarı, pandemi sırasında kişiden kişiye teması azaltmaya yardımcı olan otomatik servis robotlarında kullanılmaya başlandı.

RTC-700B: Biyometrik Saatler için Dayanıklı Tablet Çözümü

Zaman saatleri, bir çalışanın iş üzerinde çalıştığı zamanı takip etmek için hayati bir araçtır. Ancak, inşaat veya uzak saha çalışmalarındaki birçok şantiye, internet bağlantılı zaman saatlerini desteklemek için gerekli altyapıya sahip değildir. Bir şirket, hücresel hizmetler de dahil olmak üzere kablosuz iletişim yoluyla bir zaman işleyişi bulut hizmetine bağlanabilen biyometrik bir zaman saati uygulaması geliştirdi. Yazılımlarını dağıtmak için, şirketin her yerde çalışabilecek ve çok az altyapı ile hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilecek sağlam bir donanım sistemine ihtiyacı vardı. Şirket uygun bir donanım çözümü bulmak için AAEON‘a başvurdu.

BOXER-6638U: Pandeminin Önlenmesi İçin Çalışıyor!

Salgın sınır tanımıyor. BOXER-6638U, mevcut COVID-19 salgını sırasında önleme yöntemlerinin araştırılması ve geliştirilmesi çabalarına katılıyor.