eDESIGN - Görselleştirmenin Geleceği


Otomasyon alanındaki dijital dönüşümün karmaşıklıklarıyla başa çıkma şeklinizde devrim yaratmaya hazır son teknoloji bir görselleştirme sistemi olan OPC-UA tarafından desteklenen eDESIGN ile tanışın. Donanım ve yazılımdaki en son gelişmelerden yararlanan bu yenilikçi çözüm, yalnızca günümüzün taleplerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda operasyonlarınızı geleceğe hazır hale getirir.

Ünlü CODESYS V3 IEC61131-3 mühendislik ortamıyla sorunsuz bir şekilde entegre olan eDESIGN, en son web teknolojisinden yararlanarak nesne yönelimli kontrol görevlerini en yüksek hassasiyetle oluşturmanıza olanak tanır. Sağlam performans yetenekleri ve yatırımlarınızı koruma taahhüdü ile eDESIGN, ihtiyaçlarınız için güvenli ve güvenilir bir çözüm sunar.

eDESIGN ile vizyonlarınızı hayata geçirmek için benzersiz özgürlüğü deneyimleyin. Sınırlamalara elveda deyin ve inovasyona ilham vermek ve başarıyı artırmak için tasarlanmış bir platform tarafından desteklenen, fikirlerinizin ön plana çıktığı bir dünyayı kucaklayın.

eDESIGN Sürüm 2.0


Paket HMI : PLC ile eDESIGN : CODESYS V3 tek bir cihazda mıydı ? eDESIGN'ın içinde, sembol konfigürasyonundan tüm CODESYS veri noktalarına doğrudan erişim elde edersiniz.

YENİ: eDESIGN Sürüm 3.0


Paket HMI : PLC ile eDESIGN : WDX-runtime
Uygulamanızı yapılandırmak için JavaScript ve Node-RED arasında geçiş yapabilirsiniz.
WDX veri katmanı, eDESIGN HMI web sayfaları ile çalışma zamanları arasında geniş bir protokol seti ile iletişim kurabilir.