Ekosistem


ÜRÜN YÖNETİMİ


İster 10, 100 ister 1000 gateway ile çalışın, iş için doğru çözümü bulmak her zaman zordur. AAEON ve ICC ile birlikte optimize edilmiş yönetim çözümünüzü geliştirebilirsiniz. Piyasadaki başlıca IOT Cihazı yönetim yazılımlarının çoğuyla işbirliği yaparak, pazara sunma süreniz büyük ölçüde azalır. Örnekler: Balena, Mender.io, vb.


IOT MIDDLEWARE


Doğru yazılımla, ağ geçitleriniz (gateway) tarafından toplanan bilgiler son derece değerlidir. Büyük veri analizlerini basitleştirmek veya ağ geçitleriniz için AI tabanlı görevler eklemek amacıyla AAEON, donanımı için birkaç önemli Middleware yazılımını test etti ve onayladı. Ağ geçitlerinizi güvenli ve esnek bir ara katman yazılımı platformu üzerinden kontrol edin.


Bize Ulaşın

Ekosistem

Ekosistem

Pasif soğutma, DIN Ray montajı, AI Accelerator, çift Ethernet ve daha fazlası. Projenize uyan ağ geçidini (Gateway) seçmenize yardımcı olacak kolay bir genel katalog!


Gateway Seçici

Sensörünüzü seçin yeter, AAEON Gateway ürünleri tüm protokollerle konuşur!

Projeniz için en uygun sensörü kullanın ve modern LPWAN bağlantılarını kullanarak AAEON ağ geçidinize bağlayın.


Ekosistem

IoT projenizin kapsamını tanımlayın: Hangi sensörlere ihtiyacınız olacak? Hangi form faktörünün en faydalı olacak? Ağ geçidini (gateway) nasıl bir ortama kurulacak? Ayrıca AI Edge çıkarımını kullanıp kullanamayacağınızı kendinize sormak için iyi bir zaman… ICC ve AAEON irtibat kişinizle birlikte, doğru ürünü bulmanıza ve prototiplemenize başlamak için sizi doğru çevre ortağı ile temasa geçirmenize yardımcı olacağız. Hala seçim yapmak zor mu? Endişelenmeyin, UP Ailesi hızlı prototipleme ve mükemmel ölçeklendirme olanakları için hızlı sevkiyat ve düşük maliyetli çözümler sunar. Projenizi gerçek ölçeğe dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birlikte güvenilir, verimli ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, akışa dayalı bir çözüm üretiyor, geliştiriyor, üretiyor ve destekliyoruz. Projenize başlamak için şimdi bizimle iletişime geçin!


Bizimle iletişime Geçin!