ICC

Industrial Control Center

Industrial Computer Center

Industrial Communication Center

ICC, isminden de anlaşılacağı üzere, bilişim ve otomasyon teknolojilerinin en önemli gereksinimlerinden biri olan ürün temin hizmeti için “Endüstriyel Bilgisayarın Merkezi” mottosuyla yola çıkmıştır. Kısa bir süre içerisinde pazardaki teknolojik etkiler ve Endüstri 4.0 ihtiyaçlarını da karşılayabilecek SCADA yazılımı ürünlerini de ürün gamına katmıştır.

Dünyanın önemli ‘Endüstriyel Bilgisayar’ üreticisi firmaları olan AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliklerini almanın yanı sıra Türkiye pazarı için ortaya koyduğu kendi markası IPC4 ile Türkiye pazarında var olan “gerçek” endüstriyel bilgisayar gereksinimini sağlamayı amaçlamıştır.

Tecrübesi neticesinde, pazarda tam olarak tanımlanmamış olan “endüstriyel bilgisayar” kavramını tam olarak açıklamayı ve kullanıcılara gerçek “endüstriyel bilgisayar” tanımına uygun ürünü sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Otomasyon yazılımı alanında Avrupa’nın en iyilerinden biri olan Movicon™ markasının da Türkiye’deki Master Distribütörlüğü ile Türkiye’nin önemli kuruluşlarının endüstri, su, ulaşım projelerinde yazılım ortağı olmuştur.

Otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk, enerji gibi alanlarda endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem çözümlerindeki saha uygulamalarında kullanılacak endüstriyel bilgisayar ve SCADA ürünlerinin, müşteri tarafından güvenle seçmesini destekleyecek bir organizasyona sahiptir. Mühendislik tecrübesi ile kullanıcı gereksinimlerine göre, standart dışı ürünlerin üretimini de de tedarikçilerine yaptırabilen ICC, bu sayede mümkün olmayanı mümkün olabilir hale getirmektedir.

İş ortaklarına daha hızlı yanıt vermek amacıyla ve tecrübeli satış kadrosu ile İstanbul ofisi ile hizmet vermektedir.
SERTİFİKALARIMIZ


AAEON Sertifika
PROGEA Sertifika
IBASE Sertifika


TAKIM


Tamer Yiğit

Tamer Yiğit

Kurucu

Öğrenim hayatında meslek Lisesi, meslek yüksek okulu ve üniversite eğitimlerini elektronik üzerine tamamladı.

2003’den bu yana otomasyon alanında aktif satış yapıyor. 2011’den beri ise endüstriyel bilgisayar satışı gerçekleştiriyor.

Endüstriyel Otomasyon, Yapay Zeka, IoT, IIoT,Veri Toplama, SCADA, Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 konuları ile ilgileniyor.

Cem Öztürk

Cem Öztürk

Satış Müdürü

Mühendislik eğitimini elektrik ve otomasyon üzerine aldı. İş hayatına proje mühendisi olarak başladıktan sonra satış alanında da hizmet veriyor.

Akıllı Fabrika Otomasyonu, Yapay Zeka ve Sanal Gerçeklik ile otomasyonun ilişkilendiği tüm yazılım ve donanım ürünleri ilgi alanına girmektedir.

Barış Kaş

Barış Kaş

SCADA Satış Mühendisi

Üniversite eğitimini elektrik-elektronik mühendisi olarak tamamladı. Otomasyon sürekli ilgi alanında olduğu için SCADA yazılımı ürünlerinden sorumlu.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstri 4.0, Dijitalleşen Otomasyon konuları takip alanındadır.

Nisanur Karalıca

Nisanur Karalıca

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

İktisat alanında bitirdiği üniversite sonrasında sürekli muhasebe ve finans alanında çalıştı. Para ve finans ile ilgili konular ilgi alanındadır.

Halil İstanbullu

Halil İstanbullu

Lojistik ve Depo Sorumlusu

Lojistik ve depo yönetimi konusunda ilk iş tecrübesi. İş bitirici karakteri ile sevkiyatları kısa sürede gerçekleştiriyor.