ICC

Industrial Control Center

Industrial Computer Center

Industrial Communication Center

ICC olarak, ‘Endüstriyel Bilgisayar Merkezi’ mottosuyla yola çıkmış, bilgi ve otomasyon teknolojilerinin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Endüstriyel PC ürünlerini müşteriyle buluşturan bir firmayız.

2017 yılında çıktığımız bu yolda, piyasada tanımı ve önemi net olarak anlaşılamamış ‘endüstriyel bilgisayar’ kavramının ne olduğunu doğru bir şekilde açıklamayı ve kullanıcılara ‘endüstriyel bilgisayar’ tanımına uygun ürünler sunmayı misyon edindik.

AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliği ile başladığımız yolculuğumuzda ürünlerimize kendi markamız olan IPC4 ve ECOIPC4’ u da ekleyerek Endüstri 4.0 ihtiyaçlarına cevap verme konusunda Türkiye pazarında önemli bir yol katettik.

ICC olarak, otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk, enerji gibi farklı sektörlerde endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem çözümlerindeki saha uygulamalarında kullanılacak Endüstriyel PC ürünleri tedariği sağlıyoruz.

Ayrıca teknik tecrübemizle müşterilerimize kendilerine uygun ürünü seçmeleri konusunda profesyonel destek sağlarken, müşteri ihtiyacına göre özelleştirilmiş, standart dışı ürünleri onlara sunarak imkansızı mümkün kılıyoruz.

Tüm bunların yanında sürekli olarak müşterilerimiz ile irtibat halinde olan tecrübeli satış ve satış destek ekiplerimiz ile satış sonrasında gerekli durumlarda teknik destek de sağladığımız bütüncül bir hizmet anlayışına inanıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmek için Türkiye’de İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir ofislerimizde hizmet veriyoruz. Ayrıca ICC olarak, globalleşme hikayemizin ilk adımları olan Bulgaristan’da Plovdiv ve Belçika’da Antwerp ofislerimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
SERTİFİKALARIMIZ


AAEON Sertifika
PROGEA Sertifika
IBASE Sertifika


TAKIM


Tamer Yiğit

Tamer Yiğit

Kurucu

Öğrenim hayatında meslek Lisesi, meslek yüksek okulu ve üniversite eğitimlerini elektronik üzerine tamamladı.

2003’den bu yana otomasyon alanında aktif satış yapıyor. 2011’den beri ise endüstriyel bilgisayar satışı gerçekleştiriyor.

Endüstriyel Otomasyon, Yapay Zeka, IoT, IIoT,Veri Toplama, SCADA, Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 konuları ile ilgileniyor.

Barış Kaş

Barış Kaş

Satış Müdürü

Üniversite eğitimini elektrik-elektronik mühendisi olarak tamamladı. Otomasyon sürekli ilgi alanında olduğu için SCADA yazılımı ürünlerinden sorumlu.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstri 4.0, Dijitalleşen Otomasyon konuları takip alanındadır.

Ramazan Özaslan

Ramazan Özaslan

Satış Destek Müdürü

Gelen siparişlerin alınması, sisteme kayıt edilmesi ve gönderimi gerçekleştirilmesi ile müşteriye ulaşana kadar takip edilmesindeki süreçle ilgileniyor. Ek olarak ilgi alanı olan finans ve muhasebe işlemrinin bir kısmını işte de hayata geçirir. İletişim Teknikleri ve kaizen çözümlemeleri ilgi alanlarıdır.

Erge Demirci

Erge Banu Demirci

İstanbul Anadolu ve Doğu Marmara
Dijitalizasyon Satış Mühendisi

Eğitimini Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak tamamladı. Endüstri 4.0 ve dijitalizasyon uygulamaları yapacak kullanıcılara donanım (endüstriyel bilgisayar) ürünü konusunda destek oluyor.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstriyel Otomasyon,Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 konuları ilgi alanındadır.

Özgür Uzay Çalışkan

Özgür Uzay Çalışkan

İstanbul Avrupa ve Trakya
Dijitalizasyon Satış Mühendisi

Lisans eğitimini Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.SCADA yazılımları ve endüstriyel bilgisayar ürünleri üzerine hizmet vermektedir.

Satış teknikleri ve müşteri ilişkileri, Endüstri 4.0, Endüstriyel Otomasyon ve Dijitalleşen Otomasyon konularını ilgiyle takip etmektedir.

Emre Özkaya

Emre Özkaya

İstanbul Anadolu ve Doğu Marmara
SI & OEM Satış Mühendisi

Öğrenim hayatında meslek lisesi , meslek yüksekokulu ve üniversite eğitimini elektrik elektronik mühendisliği üzerine tamamladı. 3 yıl otomasyon ürünleri satış alanında çalıştım. Şu an endüstriyel bilgisayar satışı alanında çalışıyor.

Satış mühendisliği alanında kariyer yapmak büyük hedeflerinden biridir.

Emre Soylu

Emre Soylu

SCADA Satış ve Destek Mühendisi

Üniversite eğitimini Elektrik-Elektronik mühendisi olarak tamamladı. Otomasyon ilgi alanı olduğu için SCADA sektöründe profesyonel iş hayatına başladı.

Türkiye'nin ilk sürücüsüz metro hattı projesinde SCADA otomasyon proje mühendisi olarak görev aldı. Ayrıca Rusya'da dünyanın en büyük doğalgaz işletme tesislerinden birisi olan Amur Gaz İşleme Tesisleri inşaatında Elektrik saha mühendisi olarak görev aldı. SCADA, Dijitalizasyon konuları ile ilgileniyor.

Nurşah Kuşaksızoğlu

Nurşah Kuşaksızoğlu

Bursa, Güney Marmara
Satış Mühendisi

Eğitimini elektrik-elektronik mühendisi olarak tamamladı. Endüstriyel bilgisayar satışı alanında hizmet veriyor.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstriyel Otomasyon, Dijitalleşen Otomasyon, Endüstri 4.0 konuları ilgi alanındadır.

Nagehan Karatepe

Nagehan Karatepe

Ankara, İç ve Güneydoğu Anadolu
Satış Mühendisi

Eğitimini Elektrik Elektronik Mühendisi olarak tamamladı. Endüstriyel Bilgisayar, Endüstriyel Panel PC, Endüstriyel Monitör ve Endüstriyel Anakartlar satışı alanında destek veriyor. Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstri 4.0 konuları ilgi alanındadır.

Sinan Edge

Sinan Edge

İzmir, Ege ve Akdeniz Bölgesi
Satış Mühendisi

Lisans Eğitimini Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümünde tamamladı. Endüstriyel bilgisayar ürünleri üzerine hizmet vermektedir. Otomasyon Mühendisi olarak Yusufeli Barajı ve Menzelet Barajı devreye alma projesinde yer aldı.

Nidanur Cefa

Nidanur Cefa

Junior İş Geliştirme Sorumlusu

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi olup yarıdan çok zamanlı halde ICC’de iş geliştirme alanında çalışmaktadır.

Mühendislik ürünlerini kullanan müşteriler ile satış mühendisleri arasında bir köprü görevi yapan Nidanur, satış alanında da kendini geliştirmek için gayret etmektedir.

Öykü Çakıroğlu

Öykü Çakıroğlu

Dijital Pazarlama Uzmanı

Üniversite eğitimini Ankara üniversitesinde tamamladı. Grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama alanlarında çalışmaktadır. Tasarım dünyası trendlerini takip etmek yeteneklerini geliştirmek ilgi alanındadır.

Hilmi Keskin

Hilmi Keskin

Satış Destek Sorumlusu – Lojistik

Öğrenim hayatını Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar yazılımı üzerine tamamladı. Gelen siparişlerin alınması, sisteme kayıt edilmesi ve gönderimi gerçekleştirilmesi gereken ürünler ile müşteriye ulaşana kadar takip edilmesindeki süreçle ilgileniyor.

Ali Varlı

Ali Varlı

Satış Destek Sorumlusu – Lojistik ve Finans

Anadolu üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları okuyor. Gelen siparişlerin alınması, sisteme kayıt edilmesi ve gönderimi gerçekleştirilmesi gereken ürünler ile müşteriye ulaşana kadar takip edilmesindeki süreçle ilgileniyor. Ayrıca finansal takipten sorumlu

Fatih Özaslan

Fatih Özaslan

Teknik Destek Mühendisi

Bilgisayar mühendisliği mezunudur. Sektöre IT sorumlusu olarak giriş yaptıktan sonra otomasyon alanına yönelmiştir.

Otomasyon alanında donanımsal veya yazılımsal sorunları tespit etmek ve çözmek için kendimi geliştirmektedir.

Özellikle görüntü işleme ve görsel programlamayı ilgi alanında ön sıralara eklemiştir.

Emirhan Duran

Emirhan Duran

Teknik Destek Uzmanı

ICC’de stajyerlik ile başladığı kariyerinde şirkette kalma hayalini gerçekleştirdi. Yazılım ve donanım üzerine kendini geliştirerek, teknik destek ve arıza tespit uzmanlığı yapmakta.

Berk Kurutaş

Berk Kurutaş

Teknik Destek Stajyeri

Endüstri Meslek Lisesi 12. Sınıf Bilgisayar Bilimleri Bölümü öğrencisi.
ICC’de staj yapmasının nedeni yazılım ve donanım alanındaki merakıdır. Bu alanda kendisini geliştirmek ve uzmanlaşmak için ICC ailesine katılmıştır ve burada aktif olarak teknik destek stajyerliği yapmaktadır.

Yiğit Çağlar Ayaydın

Yiğit Çağlar Ayaydın

Teknik Destek Stajyeri

Endüstri Meslek lisesi 12. Sınıf Bilgisayar Bilimleri Bölümü öğrencisi.
ICC’de staj yapmasının nedeni okuduğu bölüm üzerinde uzmanlaşmak ve ileriye dönük planlarda bu bölüm üzerinden ilerlemek istemesidir.

Recep Özgün

Recep Özgün

Muhasebe Sorumlusu
Mali Müşavir

İktisat ve işletme alanlarında tamamladığı üniversite eğitimi sonrasında uzun yıllardır muhasebe alanında çalışmaktadır. Mesleği gereği para yönetimi ilgi alanındadır.