ICC

Industrial Control Center

Industrial Computer Center

Industrial Communication Center

ICC, isminden de anlaşılacağı üzere, bilişim ve otomasyon teknolojilerinin en önemli gereksinimlerinden biri olan ürün temin hizmeti için “Endüstriyel Bilgisayarın Merkezi” mottosuyla yola çıkmıştır. Kısa bir süre içerisinde pazardaki teknolojik etkiler ve Endüstri 4.0 ihtiyaçlarını da karşılayabilecek SCADA yazılımı ürünlerini de ürün gamına katmıştır.

Dünyanın önemli ‘Endüstriyel Bilgisayar’ üreticisi firmaları olan AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliklerini almanın yanı sıra Türkiye pazarı için ortaya koyduğu kendi markası IPC4 ile Türkiye pazarında var olan “gerçek” endüstriyel bilgisayar gereksinimini sağlamayı amaçlamıştır.

Tecrübesi neticesinde, pazarda tam olarak tanımlanmamış olan “endüstriyel bilgisayar” kavramını tam olarak açıklamayı ve kullanıcılara gerçek “endüstriyel bilgisayar” tanımına uygun ürünü sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Otomasyon yazılımı alanında Avrupa’nın en iyilerinden biri olan Movicon™ markasının da Türkiye’deki Master Distribütörlüğü ile Türkiye’nin önemli kuruluşlarının endüstri, su, ulaşım projelerinde yazılım ortağı olmuştur.

Otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk, enerji gibi alanlarda endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem çözümlerindeki saha uygulamalarında kullanılacak endüstriyel bilgisayar ve SCADA ürünlerinin, müşteri tarafından güvenle seçmesini destekleyecek bir organizasyona sahiptir. Mühendislik tecrübesi ile kullanıcı gereksinimlerine göre, standart dışı ürünlerin üretimini de de tedarikçilerine yaptırabilen ICC, bu sayede mümkün olmayanı mümkün olabilir hale getirmektedir.

İş ortaklarına daha hızlı yanıt vermek amacıyla ve tecrübeli satış kadrosu ile İstanbul ofisi ile hizmet vermektedir.
SERTİFİKALARIMIZ


AAEON Sertifika
PROGEA Sertifika
IBASE Sertifika


TAKIM


Tamer Yiğit

Tamer Yiğit

Kurucu

Öğrenim hayatında meslek Lisesi, meslek yüksek okulu ve üniversite eğitimlerini elektronik üzerine tamamladı.

2003’den bu yana otomasyon alanında aktif satış yapıyor. 2011’den beri ise endüstriyel bilgisayar satışı gerçekleştiriyor.

Endüstriyel Otomasyon, Yapay Zeka, IoT, IIoT,Veri Toplama, SCADA, Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 konuları ile ilgileniyor.

Barış Kaş

Barış Kaş

Satış Müdürü
SCADA Ürün Yöneticisi

Üniversite eğitimini elektrik-elektronik mühendisi olarak tamamladı. Otomasyon sürekli ilgi alanında olduğu için SCADA yazılımı ürünlerinden sorumlu.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstri 4.0, Dijitalleşen Otomasyon konuları takip alanındadır.

Tayfun Mutlu

Tayfun Mutlu

SCADA Satış Mühendisi

Eğitimini Elektrik Mühendisi olarak tamamladı. SCADA ve endüstriyel yazılımlar alanında destek sağlıyor.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstri 4.0, Endustriyel Otomasyon, Dijitalizasyon konuları ilgi alanlarıdır.

Erge Demirci

Erge Banu Demirci

Dijitalizasyon Satış Mühendisi
[İstanbul]

Eğitimini Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak tamamladı. Endüstri 4.0 ve dijitalizasyon uygulamaları yapacak kullanıcılara donanım (endüstriyel bilgisayar) ürünü konusunda destek oluyor.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstriyel Otomasyon,Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 konuları ilgi alanındadır.

Nurşah Karagözler

Nurşah Karagözler

Satış Mühendisi
[Bursa – Güney Marmara]

Eğitimini elektrik-elektronik mühendisi olarak tamamladı. Endüstriyel bilgisayar satışı alanında hizmet veriyor.

Satış Stratejileri ve Teknikleri, Endüstriyel Otomasyon, Dijitalleşen Otomasyon, Endüstri 4.0 konuları ilgi alanındadır.

Emre Çetin

Emre Çetin

Satış Mühendisi
[Ankara – İç Anadolu]

Lisans eğitimini Elektrik Mühendisi olarak tamamladı. Ülkenin Ankara ve doğusunda kalan tüm bölgedeki satışın sorumlusu…

Satış stratejileri ve teknikleri, endüstriyel otomasyon, IT sistemler, yapay zekâ sistemleri ilgi alanları arasındadır.

Recep Özgün

Recep Özgün

Muhasebe ve Finans Yöneticisi

İktisat ve işletme alanlarında tamamladığı üniversite eğitimi sonrasında uzun yıllardır muhasebe alanında çalışmaktadır. Mesleği gereği para yönetimi ilgi alanındadır.

Tahsin Karabulut

Tahsin Karabulut

Sosyal Medya Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık okuyor.

Sosyal Medya Hesaplarının yönetilmesinde rol oynuyor. Tasarım ve Sosyal medya konularına hakim. Web tasarımcısı.

Halil İstanbullu

Halil İstanbullu

Lojistik ve Depo Sorumlusu

Lojistik ve depo yönetimi konusunda ilk iş tecrübesi. İş bitirici karakteri ile sevkiyatları kısa sürede gerçekleştiriyor.