WIN EURASIA: ENDÜSTRİ GELECEKLE BULUŞUYOR


Etkinlik – 7-10 Haziran 2023Codra Panorama SCADA programı, ASUS AAEON, IPC4 ve ECOIPC4 endüstriyel bilgisayarlar WIN EURASIA 2023'te sergileniyor.

WIN EURASIA: ENDÜSTRİ GELECEKLE BULUŞUYOR


Bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA – World of Industry Fuarı 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. Otomasyon, Lojistik, Kaynak, Elektrik, Elektronik, Enerji, Metal İşleme, Hidrolik ve Pnömatik sektörlerini tek çatı altında birleştiren, 29. Uluslararası WIN EURASIA Fuarı, 360 derece imalat sanayiini tecrübe etmek için benzersiz bir fırsat sunarken, sektöre dair tüm yeniliklerin bir arada sergilendiği buluşma noktası olacak.

Bu uluslararası vitrin, gerçek bir küresel zorluk olan endüstrinin karbondan arındırılması konusunda fikir alışverişinde bulunmak için ideal bir yer olacak. Ülkeler, en iyi uygulamaları paylaşmak, temiz teknolojilerin transferini kolaylaştırmak ve gelişmekte olan ülkeleri karbondan arındırma çabalarında desteklemek için birlikte çalışmalıdır. Fuarda, sanayi sektörü için iklim değişikliği sorunuyla yüzleşmek ve sera gazı emisyonlarını azaltmak için ortak faydalar elde etme fırsatı yüksektir.

Panorama dijital platformu, dünyanın dört bir yanındaki üreticileri enerji verimliliği zorluklarını aşma ve daha sorumlu bir endüstriye doğru ilerleme çabalarında destekliyor.

ICC

WIN EURASIA 2023

SALON 7 – Stand E101

7 - 10 Haziran 2023

İstanbul Fuar Merkezi

Yurt içi ve yurt dışından binlerce satın alma yetkilisinin ziyaret edeceği WIN EURASIA'da yerinizi hemen alarak markanızı tüm dünyadan ziyaretçilerle buluşturarak ticaretinizi geliştirin!KATILIMCI BAŞVURU FORMUEndüstrinin karbondan arındırılması için bir SCADA çözümü


Endüstrinin karbondan arındırılması, yenilenebilir enerjilerin kullanımı, karbon yakalama ve depolama veya daha az C02 yayan üretim süreçlerine geçiş gibi daha temiz teknolojiler ve uygulamalar benimseyerek sera gazı emisyonlarını azaltmayı amaçlar. Bunu başarmak için, endüstrinin bu ekolojik ve ekonomik zorlukların üstesinden gelmek için ileri teknolojik çözümlere güvenmesi gerekiyor.

Veri toplamadan performans optimizasyonuna kadar Panorama Suite yanınızda. Üretim verilerinin (debi, vana konumu, sıcaklık, basınç vb.) kaydedilmesi, verimliliği (çalışma ve bakım süreleri, anormallik sayısı vb.) ve performansı (ünite sayısı) iyileştirmek için süreçlerin analiz edilmesini ve optimize edilmesini sağlar; kullanım oranı, kümülatif arıza süresi vb.).

Data Historian'ın sunduğu Panorama H2 ile üreticiler, kurulumlarının enerji tüketimini optimize edebilir. Operatörler, enerji tüketim verilerini gerçek zamanlı olarak izlemek ve analiz etmek, verimsizlikleri ve israfı belirlemek ve bunları azaltmak için kararlar almak için esnek bir arayüze sahiptir. Bu sayede enerji verimliliği stratejilerinin uygulanmasını ve enerji kaynaklarının daha iyi yönetimini sağlayabilir.

Referansları sağlam bir çözüme güvenerek, üreticiler sonuçlara odaklanma seçimini yapar. Endüstrinin karbondan arındırılması için enerji verimliliği zorluklarınızı karşılamak üzere tesisleriniz için bir enerji tüketimi izleme sistemi uygulamak ister misiniz?

Codra Panorama Türkiye distribütörü


ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti., geçtiğimiz günlerde Codra Group ile Türkiye pazarı için yeni bir münhasır distribütörlük anlaşması imzaladı. ICC'nin uzmanlığıyla birleşen Panorama Suite dijital platformunun, Türkiye'deki yenilikçi SCADA ve BMS/BMS projelerinin üstesinden gelmek için yüksek düzeyde katma değer sağlayacağından eminiz.


ASUS AAEON Türkiye distribütörü


ASUS markasının endüstriyel markası olan ve yenilikçi mühendisliğe bağlı olan AAEON, sanal ve fiziksel ağları kusursuz bir şekilde birleştiren entegre Endüstri 4.0 çözümleri, en gelişmiş AI donanımı ve IoT çözüm platformları üretmektedir. Ayrıca, dünya genelinde önde gelen OEM / ODM ve sistem entegratörleri için donanım ve akıllı otomatik hizmetler geliştirmeye devam etmektedir. Güvenilir, yüksek kaliteli bilgi işlem platformlarımız arasında endüstriyel anakartlar ve sistemler, endüstriyel ekranlar, rugged tabletler, PC / 104, PICMG ve COM modülleri, gömülü SBC’ler, gömülü kontrolörler, ağ cihazları ve ilgili aksesuarları yer alır.


IPC4 ve ECOIPC4


Endüstriyel bilgisayar tarafında AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliği ile başladığımız yolculuğumuzda ürünlerimize kendi markamız olan IPC4 ve ECOIPC4 ürünlerini de ekleyerek Endüstri 4.0 ihtiyaçlarına cevap verme konusunda Türkiye pazarında önemli bir yol katettik.

ICC olarak, otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk, enerji gibi farklı sektörlerde endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem çözümlerindeki saha uygulamalarında kullanılacak Endüstriyel PC ürünleri tedariği sağlıyoruz.