Piyasada Türk müşterisine özel ürettirilen tek Endüstriyel PC…

Industrial PC kelimelerinin baş harflerinin, günümüz trendi olan Endüstri 4.0 ile olan ilişkisini temsil eden IPC4 Türkiye Endüstriyel PC pazarının aranan markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Tamamı ‘Endüstriyel’ sertifikalı, tamamı Türk müşterisine özel, standart ve özelleştirilebilir ürünleri pazardaki ‘en uygun’ maliyetlere edinebilirsiniz. Hem de ICC güvencesiyle…

Pazarda önemli markalarının temsilciliğini yapan ICC Dijital olarak, talep değerlendirmesi yaptığımızda özelleştirilebilen seçenekler olarak (müşteri tabiriyle) ‘en dolu’ ürünü en ekonomik fiyatlara verebilme maksadıyla güçlü ve özelleştirilebilir IPC4 markasını yarattık. Hem de Intel Celeron, i5 4.nesil, i5 7.nesil ve i7 7.nesil CPU seçenekleri ile…

Mottomuz olan “makinelerin durmadan sürekli üretmesi” bu şekilde gerçekleşirken kullanıcı maliyetleri de mümkün olduğunca azalmış oldu.

Dilerseniz hikayenin kalanını kurucumuz Tamer Yiğit’ten dinleyelim:


Endüstriyel bilgisayar pazarında var olan markalardan daha ‘dolu’ ürünleri ‘en ekonomik maliyetle’ müşteriye sunmamız gerekiyordu. Zira bunu yaptık da. Rakiplerimizin standart ve ‘en boş paket’ ürünlerinin fiyatına en ‘dolu’ özellikler ile yüksek standartta ürün sağladık. Rakiplerimiz Wi-Fi eklentisi için fazladan 30-40$ bandında fiyat eklerken ya da P-CAP Zoom özellikli üründe 100$’a yakın fark koyarken biz bu özellikleri standart yaptık. Adaptör için opsiyonel 15$ isteyen rakiplerimiz yerine bunu her kutumuza ücret farkı yansıtmadan eklettik. Otomasyon sektöründe üreticiler iki bağlantı için 4’lü, 8’li Switch masrafına girmemeleri için farklı MAC adresli çift Ethernet portunu ve çift Seri Port’u standardımız yaptık. 1080p çözünürlüklü ürünlerimizi diğerlerinden ayırmadan, fırsatçılık yapmadan fiyatlandırdık. P-CAP özellikli, Wi-Fi’lı, çift Ethernet ve Seri Port’lu , HDMI,VGA ekran çıkış portlu ürünleri rakiplerimiz gibi opsiyonel sunup fiyatı yükseltmek yerine, hepsine tek bir fiyat öngörüp rakiplerimizin boş paket fiyatlarına sattık ve tabi ki bu da tüketicide karşılık buldu. Şu an IPC4 hızla piyasada kendine yer buldu ve bulmaya devam ediyor.


• 3 yıl garanti
• Dahili Wi-Fi
• Alüminyum gövde
• -10°C / +60°C arası geniş çalışma aralığı
• P-CAP Multitouch ile rezistif ekranlar ( P-CAP Multitouch için fiyat farkı istemeden!)
• Siyah ve metalik gri renk seçenekleri
IPC4 ekonomik fiyatı ile tüm endüstriyel uygulamaların yanı sıra kiosk uygulamaları için de idealdir.
Ayrıca farklı işlemci seçenekleri ile de projeye özel konfigürasyon oluşturarak üretme imkanı mevcuttur.