ŞİRKET PROFİLİ


IBASE Technology, 2000 yılında kurulmasından bu yana yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunan, sağlam endüstriyel PC ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. IBASE, Tayvan’daki ISO 9001, ISO 13485 ve standartlarına sahip kendi tesislerinde üretim ve kalite kontrolünü yapmaktadır. ISO 14001 standartları. Mevcut ürünler, x86 ve RISC tabanlı endüstriyel anakartlar, gömülü sistemler, panel PC’ler, dijital tabela oynatıcılar(Signage Player) ve otomasyon, perakende, nakliye, oyun, sağlık ve akıllı fabrika sektörlerindeki uygulamalar için ağ cihazlarından oluşmaktadır. Şirket Taipei Borsasında halka açık olarak listelenmiştir (TPEx: 8050) ve şimdi yenilikçi endüstriyel ve gömülü bilgi işlem ürünlerinin lider global sağlayıcısıdır.

Tasarım ve Üretim Hizmetleri


IBASE, kullanıma hazır ürünler dışında, müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılamak için sistem özellikleri tasarımı, yazılım tasarımı, üretimi, doğrulaması ve sonrası hizmetleri içeren ODM (Orijinal Tasarım Üretimi) ve JDM (Ortak Tasarım Üretimi) hizmetleri sunar. IBASE, sürekli olarak yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak için insan gücüne ve kaynaklara büyük yatırım yaparak araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Yılların birikmiş uzmanlığı ve tecrübesi ile şirket yenilikçi çekirdek teknolojiler ve hizmetler geliştirmiştir.

Taahhütler


IBASE, “ekip çalışması, paylaşım, yenilik, verimlilik ve hizmet” in kurumsal temelleri üzerine inşa edilmiştir. Bunlar, IBASE’in olağanüstü rekabetçiliği ve sürekli büyümesinin anahtarıdır. Bir ekip olarak IBASE, müşterileri bir kazan-kazan durumunda stratejik olarak konumlandırmak için sürekli olarak en yüksek kalitede ve rekabetçi ürünler ve hizmetler sunmayı kendisine şirket hedefi olarak belirlemiştir.