1992 yılında kurulan AAEON, günümüzde gelişmiş endüstriyel ve gömülü bilgi işlem platformlarının önde gelen tasarımcı ve üreticilerinden biridir. ASUS markasının endüstriyel markası olan ve yenilikçi mühendisliğe bağlı olan AAEON, sanal ve fiziksel ağları kusursuz bir şekilde birleştiren entegre Endüstri 4.0 çözümleri, en gelişmiş AI donanımı ve IoT çözüm platformları üretmektedir. Ayrıca, dünya genelinde önde gelen OEM / ODM ve sistem entegratörleri için donanım ve akıllı otomatik hizmetler geliştirmeye devam etmektedir. Güvenilir, yüksek kaliteli bilgi işlem platformlarımız arasında endüstriyel anakartlar ve sistemler, endüstriyel ekranlar, rugged tabletler, PC / 104, PICMG ve COM modülleri, gömülü SBC’ler, gömülü kontrolörler, ağ cihazları ve ilgili aksesuarları yer alır. AAEON ayrıca, ilk ürün kavramsallaştırma ve ürün geliştirmeden hacimli üretim ve satış sonrası servis programlarına kadar özelleştirilmiş uçtan uca hizmetler sunar ve endüstrinin yönetim ve geliştirme süreçlerinin sürekli ilerlemesini taahhüt eder.

Sürekli yenilik ve mükemmellik arayışıyla AAEON, şirketin liderliğini daha da güçlendirmesini, ASUS’tan ileri teknolojiye erişmesini ve grup içinden kaynaklardan yararlanmasını sağlayarak ASUS grubunun bir üyesi oldu. AAEON, gelecek yıllarda dünya standartlarında tasarım ve üretim taleplerini karşılamak için daha yüksek kalite standartlarında daha çeşitlendirilmiş gömülü ürünler ve çözümler sunmaya hazırlanıyor.

AAEON, Intel® Nesnelerin İnterneti Çözümleri Birliği’nin bir ortak üyesidir.


Misyon


AAEON, müşterilerin verimliliği, üretkenliği ve etkinliği arttırmasına yardımcı olacak yenilikçi endüstriyel platformlar sağlayarak akıllı çevre sistemlerine ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunur.

Vizyon


Odak, çeviklik ve rekabet gücü ile IoT döneminde yenilikçiliğin en iyi ortağı olmak.

İş felsefesi


İnsan Odaklı Liderlik


Bireylerin çeşitliliği ve farklılığına saygı göstermek. Açık fikirli olup yeni fikirleri denemekten çekinmemek.

Bütünlük ve Dürüstlük


Sosyal ve etik normları korumak ve her konuda etik ilkelere uymak.

İnovasyonda Mükemmellik


Yaratıcı problem çözme teknikleri ile yenilikçi ve uygulanabilir çözümler geliştirmek.

Müşteri Merkezli Bakım


En iyi müşteri deneyimi sağlamak ve güçlü müşteri ilişkileri kurmak.

AAEON

AAEON Ana Değerleri


Odak: Olabilenin en iyisini hedefler.
Çeviklik: Çevresel değişikliklere hızla cevap verir.
Rekabet: Sürekli gelişmek için başta kendine meydan okur


Temel Yetkinlik


Ürün İnovasyonu


AAEON, müşterilerin özel gereksinimlerini ve ürün spesifikasyonlarını karşılamak için mükemmel OEM / ODM özelliklerine sahiptir. Araştırma ve geliştirmeye her zaman agresif bir şekilde yatırım yapıyor ve pazardaki öncü kalitemizi sürdürmek için ürün inovasyonunu sürekli olarak geliştiriyor.

Tasarım yeteneği


AAEON, AAEON çalışanlarının % 20’sinden fazlasının Ar-Ge’de ve ürün ve çözümlerin geliştirilmesine yatırılan yıllık satış gelirinin % 10’undan fazlasına sahip üstün bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. AAEON, en son teknolojiler tarafından yönlendirilen en zorlu tasarımlarla başa çıkmak için hazırlanmıştır. Sürekli yenilik, AAEON’un dünya çapında birçok tasarım patenti ve ödülü kazanmasını sağlamıştır.

Özelleştirme Servisi


AAEON, farklı gereksinimleri karşılamak için mükemmel özelleştirme yeteneğine sahiptir. Esnek üretim süreçleri mükemmel özelleştirme kalitesi ve teslimat süresi sunar. Yazılım kişiselleştirme yeteneği, müşterilerin pazar taleplerine hızla yanıt vermesine yardımcı olur. AAEON’un özelleştirme hizmetleri, yıllar içinde müşteriler tarafından büyük ölçüde tanınmış ve kullanımda olan bir özelliktir. Kendinize ya da projenize uygun ürünler için bizlerle iletişime geçin. ICC olarak özelleştirilmiş ürünlerin üretilmesi ile ilgili desteğimizi sonuna kadar sunuyoruz.