Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?
Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?

21.10.2019 00:00:00

Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?

Yayınlayan: Icc_Admin

Günümüzde endüstriyel PC’ler, endüstriyel otomasyondan veri toplamaya, taşımacılıktan savunmaya kiosklardan marketlere, sınırsızca birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteriler arasında popüler olan endüstriyel PC’ler güvenilir performansa sahip olmaladırlar. Dünya genelinde yapılan bir çok araştırma ve ankette endüstriyel bilgisayarların kullanıcılar ve uzmanlar tarafından övgüyle karşılandığını söylüyor. O zaman pazarda kabul görmüş endüstriyel bilgisayarların niçin tercih edildiklerinden bahsedelim. Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?

1 | Kalite

Kalite açısından, endüstriyel bilgisayarlar, endüstriyel sınıf uygulamaları seviyesine ulaşacağı için, yüksek kalitede olmalıdır. Endüstriyel bilgisayarların IP koruma seviyesi en az IP65 dereceli olmalıdır, ancak asıl durum donanım dayanıklılığı veya yazılım kararlılığıdır. Endüstriyel bilgisayarlar, uzun vadeli ve çok çeşitli uygulamalarda çok üstün kalite özelliklerini koruyabilir. Bu güvenirlikler yapılan testler ile belgelendirilmeli ve kullanıcılar ile paylaşılabilmelidir.

Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?

2 | Daha Geniş Uygulama Alanları

Sıradan bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, endüstriyel bilgisayarlar daha geniş bir uygulama yelpazesinde hizmet verebilir. Bu nedenle, gömülü endüstriyel bilgisayar tedarikçileri teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına çok fazla yatırım yapmaktadırlar. Yılların deneyiminden sonra, endüstriyel bilgisayar teknolojisi, insan-makine arayüzü, telekomünikasyon, güç, multimedya, ulusal savunma, otomasyon ekipmanları, üretim ve diğer alanlar olarak kullanılabilir. Aynı zamanda başucu servis terminali ve dijital hastanenin ayakta tedavi terminali olarak da kullanılabilir. Sonuçta, halka açık yerlerde bir medya oynatıcı veya sorgu terminali olarak da kullanılabilir, bu da herkese büyük kolaylık sağlar.

Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?

3 | Yüksek Esneklik

Endüstriyel PC normal ticari bilgisayarlardan farklıdır. Ortam ışığına göre ekran parlaklığını otomatik ayarlama gibi ortamın özelliklerine göre kendi özelliklerini ayarlayabilir. böylece farklı durumlarda herkes tarafından kullanılabilir. Aynı zamanda, fansız endüstriyel PC tasarımı benimsenmekte, soğutmak için kanat şeklinde alüminyum blok geniş bir alan kullanılmakta nispeten düşük güç tüketimine sahip, gürültüsüz ve esnek çalışması sağlanmaktadır.

4 | Hizmet Garantisi ve Uygun Fiyat

Endüstriyel üreticilerinin ve satıcılarının çoğu için, hizmetler ve marka bilinirliği zaten gelişme hedefleri haline geldi, bu nedenle müşteriler kaliteden uygun fiyata işlevsel bilgisayarlar satın alabilirler.

5 | Yüksek Görüntü Kalitesi Sağlayan Ekranlar Bir insan-bilgisayar etkileşimi arayüzü olarak, endüstriyel PC’nin çekirdek pazar işlevi, çeşitli cihazlar için insan-bilgisayar etkileşimi işlevini sağlamaktır. Gerçek etkisi, kullanıcıların iyi deneyimlerinin anahtarıdır. Yüksek çözünürlüklü, iyi renkli ve rahat görsel efektli endüstriyel PC, müşteriler tarafından doğal olarak karşılanmaktadır. Endüstriyel bilgisayarlar birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilir ve son derece profesyonel uzmanlar tarafından tanınabilir. Bir monitör cihazı olarak iyi görüntü etkisine ek olarak, aynı zamanda iyi donanım kalitesi ve yazılım kararlılığının getirdiği yüksek kaliteli deneyime de bağlıdır. Mükemmel hizmet garantisi ve uygun fiyatlı endüstriyel bilgisayar fiyatı, müşterilerin gözünde yüksek kalite durumunu belirler. Endüstriyel bilgisayarların gelişimi de bilim ve teknolojideki ilerlemeyi göstermektedir. Gelecekte, endüstriyel pazar, beklentilerin artması ile birlikte gelişmeye devam edecektir. Şu an kullanıcılar, kolaylık, hız ve verimlilik arayışındadır. Bu noktada beklentiye yanıt endüstriyel bilgisayarlar tarafından verilmektedir.

ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti.

Samandıra, Abdurrahmangazi Mah. Osmangazi Cad. No:123-127 DanışPark Residence Ofis 1 34887 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Telefon: +90 216 510 66 96
E-Posta: info@icc.com.tr
Web: https://www.icc.com.tr
Mersis No: 0211069647300014

Niçin Endüstriyel Bilgisayar Tercih Etmelisiniz?