AAEON

1992 yılında kurulan AAEON, günümüzde gelişmiş endüstriyel ve gömülü bilgi işlem platformlarının önde gelen tasarımcı ve üreticilerinden biridir. Yenilikçi mühendisliğe bağlı olan AAEON, sanal ve fiziksel ağları kusursuz bir şekilde birleştiren entegre Endüstri 4.0 çözümleri, en gelişmiş AI donanımı ve IoT çözüm platformları üretmektedir. Ayrıca, dünya genelinde önde gelen OEM / ODM ve sistem entegratörleri için donanım ve akıllı otomatik hizmetler geliştiriyoruz. Güvenilir, yüksek kaliteli bilgi işlem platformlarımız arasında endüstriyel anakartlar ve sistemler, endüstriyel ekranlar, sağlam tabletler, PC / 104, PICMG ve COM modülleri, gömülü SBC’ler, gömülü kontrolörler, ağ cihazları ve ilgili aksesuarlar bulunur. AAEON ayrıca, ilk ürün kavramsallaştırma ve ürün geliştirmeden hacimli üretim ve satış sonrası servis programlarına kadar özelleştirilmiş uçtan uca hizmetler sunar ve endüstrinin yönetim ve geliştirme süreçlerinin sürekli ilerlemesini taahhüt eder.

Sürekli yenilik ve mükemmellik arayışıyla AAEON, şirketin liderliğini daha da güçlendirmesini, ASUS’tan ileri teknolojiye erişmesini ve grup içinden kaynaklardan yararlanmasını sağlayarak ASUS grubunun bir üyesi oldu. AAEON, gelecek yıllarda dünya standartlarında tasarım ve üretim taleplerini karşılamak için daha yüksek kalite standartlarında daha çeşitlendirilmiş gömülü ürünler ve çözümler sunmaya hazırlanıyor.

AAEON, Intel® Nesnelerin İnterneti Çözümleri Birliği’nin bir ortak üyesidir.

Misyon

AAEON, müşterilerin verimliliği, üretkenliği ve etkinliği arttırmasına yardımcı olacak yenilikçi endüstriyel platformlar sağlayarak akıllı ve sürdürülebilir gezegenimize katkıda bulunur.

Vizyon
Odak, çeviklik ve rekabet gücü ile IoT döneminde yenilikçiliğin en iyi ortağı olmak

İş felsefesi

İnsan Odaklı Liderlik
Bireylerin çeşitliliği ve farklılığına saygı gösterin. Açık fikirli ve yeni fikirlere açık ol.

Bütünlük ve Dürüstlük
Sosyal ve etik normları koruyun ve her konuda etik ilkelere uyun.

İnovasyonda Mükemmellik
Yaratıcı problem çözme teknikleri ile yenilikçi ve uygulanabilir çözümler geliştirin.

Müşteri Merkezli Bakım

İstisnai müşteri deneyimi sağlayın ve güçlü müşteri ilişkileri kurun.

AAEON Ana Değerleri

Odak: En iyi olabileceğimizi yapın

Çeviklik: Çevresel değişikliklere hızla cevap verin

Rekabet: Sürekli gelişmek için kendimize meydan okumak

Temel Yetkinlik

Ürün İnovasyonu

AAEON, müşterilerin özel gereksinimlerini ve ürün spesifikasyonlarını karşılamak için mükemmel OEM / ODM özelliklerine sahiptir. Araştırma ve geliştirmeye her zaman agresif bir şekilde genişliyor, yatırım yapıyor ve pazardaki öncü kalitemizi sürdürmek için ürün inovasyonumuzu sürekli olarak geliştiriyoruz.

Tasarım yeteneği

AAEON, AAEON çalışanlarının% 20’sinden fazlasının Ar-Ge’de ve ürün ve çözümlerin geliştirilmesine yatırılan yıllık satış gelirinin% 10’undan fazlasına sahip üstün bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. AAEON, en son teknolojiler tarafından yönlendirilen en zorlu tasarımlarla başa çıkmak için hazırlanmıştır. Sürekli yenilik, AAEON’un dünya çapında birçok tasarım patenti ve ödülü kazanmasını sağlamıştır.

Özelleştirme Servisi

AAEON, farklı gereksinimleri karşılamak için mükemmel kişiselleştirme yeteneklerine sahiptir. Modüle tasarım geliştirme süresini ve zorluklarını kısaltır ve özelleştirme geliştirme maliyetlerini azaltır. Esnek üretim süreçleri ayrıca mükemmel kişiselleştirme kalitesi ve teslimat süresi sunar. Yazılım kişiselleştirme yeteneği, müşterilerin pazar taleplerine hızla yanıt vermesine yardımcı olabilir. AAEON’un kişiselleştirme hizmetleri, yıllar içinde müşteriler tarafından büyük ölçüde tanınmıştır.