HER ZORLUK İÇİN BİR ÇÖZÜM

İŞLETİM PERFORMANSINIZI NASIL GELİŞTİRECEĞİNİZİ KEŞFEDİN.

Veri toplamadan performans optimizasyonuna: Panorama ürünlerinin tüm gücünü tek bir platformda keşfedin. Bir iletişim ön ucu, bir SCADA sistemi ve bir süreç tarihçisinden oluşan platform, en zorlu teknik altyapı ortamları için tasarlanmıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE GÜVENLİ BİR ÇÖZÜM

PANORAMA SUİTE İLE TEKNOLOJİK KALİTE VE DAYANIKLILIK GELİYOR!

Akıllı binalar , bağlantılı şehirler, endüstri 4.0 - platformumuz halihazırda birçok faaliyet sektöründe geniş çapta test edilmiştir (dağıtılan 40.000'den fazla lisans). Panorama Suite, dijital dönüşümlerinizin zorluklarını aşmanızı sağlayan üç bağımsız, birleştirilebilir ve tamamlayıcı yazılım paketinden oluşur.
Haberleşmenin Başlangıç Noktası
IoT
Uzaktan Yönetim Protokolleri

PLC veri toplama, telemetri ve IoT (bağlı nesneler) için ağ geçidi Panorama COM, verileri toplamanıza ve merkezileştirmenize olanak tanır.

Keşfedin

İzleme / Hipervizyon
Çağrı
Anında Alarmlar

Endüstriyel bilgi sisteminizin temelini oluşturan Panorama E2, tesislerinizi çalıştırmanıza ve operasyonel performansı artırmanıza olanak sağlamak için tüm operasyonel verilerinizi toplar ve işler.

Keşfedin

Historian ve Raporlama
İzlenebilirlik, Raporlama
Enerji İzleme

Güçlü bir raporlama ve pano oluşturma aracıyla verilerinizi günlüğe kaydedin ve performansınızı analiz edin.

Keşfedin


GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM

PANORAMA SUİTE TASARIMI KİMLER İÇİNDİR?

Şirketler, giderek daha zorlu bir bağlamda gelişiyor: BT güvenliği, artan rekabet ve çevre, sağlık ve mevzuat standartlarına uyum, yapılan her şeydeki temel zorluklardır. CODRA, Panorama platformunu net hedeflerle geliştirmiştir: her türden kurulum ve tesisin operatörlerini desteklemek, günlük yaşamlarını basitleştirmek ve gücü operasyonla birleştirerek mümkün olduğunca çok kişiye faydalı olmak…

Operatörler

Sahadaki operatörler görevlerini mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirebilmelidir. Ergonomik, sezgisel ve genellikle mobil HMI'lar aracılığıyla gerekli bilgilere erişebilmelidirler. Daha sonra işlerinin yürütülmesine odaklanabilecekleri ve teknik uzmanlıklarından tam olarak yararlanabilecekleri şekilde uygun şekilde donatılmışlardır.

Operasyonlar - Liderleri Değiştirin

Vardiya liderleri, kontrol odalarından veya bir kontrol sisteminin önünden kurulumlarının düzgün çalışmasını sağlamalı ve bir uyarı durumunda tepki vermelidir. Gerçek zamanlı olarak bilgilendirilmek anlamına gelir ve çok sayıda eylemi koordine etmek Vardiya liderinin işyerindeki günlük aktivitelerinin olmazsa olmazıdır. SCADA, Hipervizyon Panorama'yı tüm bu faaliyetlerin merkezinde kullanır.Tesis Yöneticileri

Site yöneticilerinin, gerçek zamanlı temel göstergeler, otomatik raporlama ve dinamik gösterge panoları aracılığıyla özet etkinlik bilgilerine erişmesi gerekir. Peki amaçları nelerdir? Siber güvenlik zorluklarını unutmadan tesislerinin performansını optimize edebilmek için eylemleri izlemek, analiz etmek ve tahmin etmek!

Entegratörler

Otomasyon mühendisleri ve BT uzmanları, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayabilmek için en iyi araçlara sahip olmalıdır. Panorama entegratörleri, yenilikçi SCADA uygulamalarından güçlü analitiklere kadar, sağlam ve kanıtlanmış bir platformun üç sütununa güvenebilir: geniş işlevsel kapsam, arayüz tasarımında gelişmiş yetenekler ve ANSSI tarafından onaylanan siber güvenlik mekanizmaları.

PANORAMA PLATFORMU İHTİYAÇLARINIZI NASIL KARŞILIYOR?

Geliştirme ekiplerimiz ve Panorama uzmanlarımız, ürünlerimizi geliştirmek için her gün çalışıyor. Yazılım performans seviyelerini sürekli yükseltme kararlılıkları sayesinde, Panorama platformu dijital dönüşümünüzü desteklemek için size çok çeşitli birlikte işlerlik ve mikro hizmet seçeneği sunar.

BİZE ULAŞIN

TEKNİK UZMANLIK

Fransa ve İngiltere merkezli teknik ekiplerimiz deneyimli mühendislerden oluşmaktadır. Ar-Ge, Destek, Eğitim, Uzmanlar, Danışmanlar, güçlü BT becerilerinin yanı sıra hepsi tek bir hedefe doğru birleşir: SCADA projelerinizin başarısı.

Bilgi Edinin

SİBER GÜVENLİK

Bilgi sisteminizin bütünlüğünü korumak çok önemlidir. Bu siber güvenlik konularını ele almak için Codra , SCADA uygulamalarının güvenliğini sağlamaya yönelik somut yanıtlar sağlar: Panorama - ANSSI tarafından onaylanan ilk SCADAdır.

Bilgi Edinin

BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK

Web servisleri, Gelişmiş iletişim protokolleri, eklentiler (Kullanıcı Sınıfları), Üçüncü Şahıs Sistemler: Panorama, bilgilerin tek bir kontrol ve yönetim sisteminde birleştirilmesine olanak tanıyan açık ve birlikte çalışabilir bir platformdur.

Bilgi Edinin

MİMARİLER

Bulut, Hibrit, Yerel, Dağıtılmış, Sanallaştırılmış, Yedekli: Projelerinize en iyi şekilde hizmet vermek için birçok teknik mimari seçeneği mevcuttur.
Panorama platformu, altyapı ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve seçimlerinize göre tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Bilgi Edinin

BİRLEŞİK IDE

Teknik ekiplerinizin hayatını kolaylaştırın.
Tüm Panorama uygulamalarınızı oluşturmak ve güncellemek için onlara tek bir yapılandırma atölyesi sağlayın.

Bilgi Edinin

KULLANICI ARABİRİMİ/UX TASARIMI

Panorama, ergonomik bir HMI ve uygulama tasarımı oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş grafik işlevlerine sahiptir. Kullanıcı deneyimini uygulamalarınızın merkezine yerleştirin ve operasyonel ihtiyaçları karşılamak için arayüzler oluşturun.

Bilgi EdininTEKNİK DESTEK

Müşteri memnuniyeti, projelerinizin yaşam döngüsü boyunca göstermeye çalıştığımız taahhüt seviyesinin bir ölçüsüdür. Sorunların saptanmasından tavsiye, destek, devreye alma ve ardından kullanıcı desteğine kadar, müşteri hizmetlerimizi tüm durumlara ve kullanıcılara göre uyarlıyoruz.REFERANSLAR

Sanofi | BMS/FM projesi
SANOFI Ambarès Proje ve Süreç İyileştirme Müdürü Bruno Dupont, "Panorama, Sanofi ekiplerinin endüstriyel kurulumları üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlayan, Donanımdan bağımsız bir çözümdür"Keolis | SCADA projesi
"Panorama yazılımı, otomasyon dünyasını BT dünyasına yaklaştırabiliyor; bu, COTS yazılımı kullanılarak çözülmesi zor olan ve bir ulaşım ağı operatörü olarak bizi gerçekten cezbeden bir etki", KEOLIS, Lille..VNF | SCADA Projesi
"Karmaşık bir mimariye sahip olduğumuz için sağlam, geleceğe dönük bir endüstriyel yazılım seçtik (...). Kullanıcı dostu bir grafik arayüzle birleştirilmiş, ölçeklenebilir bir yazılım çözümü seçmek önemliydi. Geniş kullanım göz önüne alındığında bunlar gerekliydi. Panorama'nın GeoSCADA işlevi sayesinde yapacağız”, Voies Navigables de Fransa , BethuneOPERASYONEL PERFORMANSINIZI İYİLEŞTİRME SIRASI SİZDE!

BİZE ULAŞIN BROŞÜRÜ İNDİR