İşletmenizde enerji ve sıvı tüketiminizi optimize etmek hiç şüphesiz hedeflerinizin başında gelir. Özel bir SaaS enerji yönetimi teklifi olan H2 ENERGY ile enerji verimliliğine daha çok önem verin.

H2 ENERGY, özel enerji yönetimi özellikleri bu önemli alanda Panorama H2 teklifini geliştiren uzman düzeyinde bir modüldür. Yardımcı programlarınızın yönetimiyle ilgili veriler Panorama'nın tarihçisinde toplanır, işlenir ve saklanır. Dilerseniz, H2 Raporlama analitik aracını kullanarak H2'nizdeki diğer verilerle de ilişkilendirilebilir ve analiz edilebilirler. H2 ENERGY ile Panorama H2'nin tüm gücüne ve ayrıca tüketim takibine ayrılmış özelliklere (elektrik, gaz, su, buhar, basınçlı hava vb.) sahip olursunuz.

Tesis müdürü, üretim müdürü veya enerji müdürü olarak bu, üretim aracınızın karlılığını artırmanıza ve karbon ayak izinizi küçültmenize olanak tanır. Akıllı bir binanın işletmecisi, sahibi veya kiracısı olarak, binanızın enerji performansını kolayca iyileştirebilirsiniz.

PANORAMA H2 ENERJİNİN AVANTAJLARIKullanımı basitleştirmek ve sizi herhangi bir teknik kısıtlamadan kurtarmak için SaaS modunda kullanıma sunulan son teknoloji ürünü bir teknik çözüm. Bulutta Panorama H2'nin tüm gücünün keyfini çıkarın. Enerji yönetimine adanmış uzman odaklı bir modül ekleyin… ve H2 ENERGY elde edersiniz.

Enerji verimliliği hedefinizi desteklemenin iki anahtarı: Enerji yönetiminde iş uzmanlığı sağlamaya yönelik danışmanlık hizmetleri. Etkin analiz ve bilgi paylaşımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış bir ürün, H2 ENERGY.

Yalnızca PLC'lerden değil, aynı zamanda bağlı nesnelerden (IoT) de veri toplayarak analiz yeteneklerinizi artırmanıza olanak tanıyan modüler bir teklif. Ek olarak, yönetim bilgi sisteminizin daha kapsamlı bir entegrasyonu için H2 ENERGY'yi Panorama E2 altında BMS / FM, DCIM ve SCADA ile arayüzleri ile kullanabilirsiniz.

“VERİ TOPLAMADAN VERİ ANALİZİNE KADAR UÇTAN UCA BİR ÇÖZÜM. ENERJİ YÖNETİMİ PROJELERİMDE TAM İHTİYACIM OLAN ŞEY"


GUILLAUME JIMENEZ - ENERJİ