VERİLERİNİZİ KULLANIN

PANORAMA H2: PANORAMA HISTORIAN

Verilerinizi yerel olarak veya SaaS modunda bulunan basit ve güçlü bir analiz aracında toplayın, arşivleyin ve analiz edin. Panorama H2 ile operasyonel verilerinizi analiz edin ve içerdiği bilgilerden sınırsız yararlanın!

Güvenilir ve erişilebilir veriler

EKİPLERİNİZİN VERİLERİNİZİ ANALİZ ETMESİNİ VE RAPORLAMASINI SAĞLAYIN.

Verileriniz, bu çok yönlü çözümle üretkenliğinizi artıracak. İşletme, bakım ve enerji maliyetlerinizi optimize etmek için verilerinizi merkezileştirin ve ardından analiz edin. Panorama H2'yi kullandığınızda, performansı artırmaya odaklanmanıza yardımcı olan kanıtlanmış bir çözüm kullanıyorsunuz.Proses optimizasyonu

Üretim verilerinin kaydedilmesi, zamandan tasarruf etmek, performansı artırmak, iş kalitesini iyileştirmek ve nihayetinde üretimin tüm aşamalarını daha iyi organize etmek için süreçlerin analiz edilmesini ve optimize edilmesini mümkün kılar.

Daha fazlasını okuyun

Önleyici bakım

Arıza faktörlerini belirlemek ve/veya bakım veya makine kapatma işlemlerini gerçekleştirmek için en iyi zamanları belirlemek üzere SCADA alarmlarınızı analiz edebilirsiniz. Bu nedenle, odağı iyileştirici bakımdan önleyici bakıma kaydırırsınız.

Daha fazlasını okuyun

Enerji verimliliği

Binaların veya altyapıların işletilmesinde, ekipmanın doğru çalışmasını, çevresel ölçümleri ve hepsinden önemlisi enerji tüketimini izlemek için veri analizi kullanılır. Operatörler bu parametreleri hassas bir şekilde takip ederek doğru kararlar verebilirler.

Daha fazlasını okuyun

Uyum

Şirketler ve üretim tesisleri, faaliyetlerini yürütürken çok sayıda düzenlemeye tabidir. Bunlara uymak için, verilerin izlenebilirliğini garanti edebilmek ve tahrif edilemeyeceğini gösterebilmek önemlidir. Bu nedenle, verilerinizi birleştiren ve tüm veri döngüsü boyunca güvenilirliğini garanti eden bir araca ihtiyacınız var.

Daha fazlasını okuyunBÜYÜK DAĞITIM ESNEKLİĞİ

Data Historian çözümünden tam olarak yararlanabilmek için, kullanımınıza uygun bir altyapıyı işletmeniz önemlidir. Yerel tabanlı yazılım veya SaaS kullanan tek kullanıcılı, çok kullanıcılı, yoğun istemci veya ince istemci misiniz? Aslında, önemli değil! İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hangi mimariyi seçerseniz seçin, Panorama H2 aynı kalır.

Panorama H2'nin işlevsel kapsamı, barındırma seçiminizden bağımsız olarak aynı kalırLokal Çözüm

• 100 ila 300.000 değişkene sahip uygulamalarla uyumlu
• Üçüncü taraf sistemlere daha fazla açıklık sağlamak için bir SQL veritabanı
• Çeşitli veri türleriyle çalışır
• Verileri elde edilir edilmez işler
• Verilerinizi doğasına göre loglar

Bulut Çözümü

• H2 sunucusunun tüm gücü Bulut modunda
• Lisans ücreti yok, sadece abonelik
• Optimize edilmiş ve sözleşmeye dayalı kullanılabilirlik oranları
• Tüm güncellemelerden sorunsuzca yararlanın
• Verileriniz Fransa'da barındırılıyorKURULUMLARINIZIN KÜRESEL BİR RAPORU

KPI VE VERİ ANALİZİ: H2 RAPORLAMAYI KEŞFEDİN

H2 Raporlama, Panorama H2 verilerinin analizine ve biçimlendirilmesine ayrılmış modüldür. Kalın istemci veya Web istemcisi olarak sunulan bu çözüm, kullanıcılara basit ve ergonomik analitik arabirimler sağlar. Sorgular otomatik olarak üretilir, bu nedenle SQL veya programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Bu, kullanım kolaylığına odaklanan bir çözümdür, böylece kullanıcı önceden var olan raporları görüntüleyebilir, ardından basitçe " sürükle ve bırak" kullanarak yeni raporlar oluşturabilir ve dağıtabilir.

Ham veriler, tüketim hesaplamaları, çalışma süreleri, işlem sayıları, sayısal istatistikler (ortalama, kümülatif vb.), alarm döngüleri. Tüm çalışma verileriniz tek bir arayüzde ilişkilendirilebilir.


Veri Görselleştirme

Basit, kullanıcı dostu analitik arayüzlerde sonuçlarınızı grafiksel olarak keşfedin ve görüntüleyin.
Alarm Geçmişi

Etkin şekilde hareket etmenizi sağlamak için alarmlarınızın geçmişini görsel ve sezgisel bir şekilde temsil edin.
Raporlar ve Dashboardlar

Raporlarını ve Panolarını kolayca oluşturmasını, ara sonuçları iyileştirmesini ve bağımsız olarak analitik yollar oluşturmasını sağlar.
Erişilebilir Modeller

Kullanıcılarınız kendi raporlarını oluşturmak zorunda kalmaktan korkuyor mu? 50'den fazla kullanıma hazır rapor halihazırda mevcuttur. Panorama Tarihçinizden gelen verileri kullanıcı dostu bir şekilde kullanın.

PANORAMA PLATFORMU İHTİYAÇLARINIZI NASIL KARŞILIYOR?

Teknik ekiplerinizin görüşünü basitleştirin. Tüm Panorama uygulamalarınızı oluşturmak ve güncellemek için onlara tek bir yapılandırma atölyesi sağlayın.

Bir uygulama tasarlayınGÜVENLİ VERİ

SİBER GÜVENLİK, TEMELLERİ UNUTMAYIN!

Panorama, Fransız Ulusal Siber Güvenlik Ajansı (ANSSI) tarafından sertifikalandırılan ve onaylanan ilk SCADA sistemidir. Kazanılan deneyim ve kullanılan teknikler Panorama H2'yi güvenli hale getirmek için uygulanmıştır: Veri akışı bütünlüğü ve gizliliği, sistemin merkezinde yer alır. Veriler, SaaS modunda tamamen bölümlenmiştir.

Verilerinizin gücünü açığa çıkarın ve ekiplerimizle bağlantı kurun!