- PANORAMA SCADA -


Merkezi bir sistem sayesinde analitik yeteneklerinizi ve yanıt hızınızı geliştirin. Binanızın veya tesisinizin 360° vizyonunu sunan, emniyete/güvenliğe ayrılmış bir Hypervision çözümü.


Panorama Güvenlik Paketi ile izleme, tahmin ve yanıt yeteneklerinizi arttırmak için işletim verilerinizi üçüncü taraf sistemlerden gelen bilgilerle dinamik olarak ilişkilendirin. Kritik altyapılar ve endüstriler, müzeler, ulusal savunma, gözaltı merkezleri, akıllı binalar vb. alanlarda çok sayıda uygun uygulama vardır. Bu Panorama uzman düzeyi modülünü benimseyerek, SCADA sisteminizi tam teşekküllü bir dijital kontrol kulesine dönüştürürsünüz. BMS/FM/DCIM ve güvenlik/güvenlik sistemlerini CCTV, erişim kontrolü, interkom, izinsiz giriş ve yangın algılamayı kapsayan tek bir birleşik sistemde birleştirmek için tek bir uygulama kullanın.

Güvenlik Paketi uzman modülü, basitleştirilmiş ve birleştirilmiş yönetim sunmak ve sitenizin güvenliğini ileri seviyelere çıkarmak için Panorama platformunuzu genişletir.

NOKTALAR KALELER


Bağımsızlık

Donanım ve mevcut sisteminizle tam uyumluluk sağlar

Panorama ve uzman modülü ile hangi tedarikçilerle çalışmak istediğinizi seçmekte özgürsünüz.

Open Design

Panorama platformu, yerel olarak üçüncü taraf sistemlerle arabirim oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu, emniyet/güvenlik ekosistemindeki sistemler (CCTV, erişim kontrolü, yangın veya izinsiz giriş tespiti) için geçerlidir, ancak aynı şekilde IS'niz tarafından barındırılan diğer sistemler (ERP, SIEM, GIS, CMMS, vb.) için de geçerlidir.

Siber Güvenlik

Hypervision sisteminizin de doğal olarak korumaya ihtiyacı var!

Panorama'yı seçmek, ANSSI ile yakın işbirliği içinde yürütülen siber güvenliğe yönelik sürekli iyileştirme yaklaşımımızdan yararlanan sağlam, kanıtlanmış bir çözümü benimsemek anlamına gelir.

PANORAMA SECURİTY HYPERVİSİON REFERANSLARI


Panorama E2 ve Güvenlik Paketi birçok alanda kullanılmaktadır. Bunları kullanan SCADA projeleri, CCTV (VMS), erişim kontrolü, yangın algılama sistemleri... ve tabii ki BMS/FM veya DCIM çözümlerinden gelen bilgilerin birleşmesini sağlar.

Aşağıda, Panorama Security Hypervision uygulamalarından seçilmiş birkaç örnek bulunmaktadır.


Diğer Referanslar


Eurotunnel, Société Générale, Française des Jeux (FDJ), Louvre Liévin Works Conservation Center, TER & Tramway: Dakar, Bordeaux, Dijon, Le Havre, vb.