KURULUMLARINIZI YÖNETİN

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK İÇİN GELİŞTİRİLEN BİR SCADA YAZILIM PLATFORMU KULLANIN

Bilgi sisteminizin omurgası olarak hareket eden Panorama E2, çalışma verilerinizi bir kontrol odasında toplayıp işlemenize ve kurulumlarınızın en iyi şekilde yönetilmesini sağlamanıza olanak tanır. Panorama Suite'in temelinde yer alan bu SCADA yazılımı, tüm enstrümantasyon ve kontrol ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

AGNOSTİK BİR CEPHE

Panorama E2: Kanıtlanmış, dayanıklı ve sağlam bir çözüm

Felsefemiz, gereksinimlerinizi karşılayan, size özel bir yazılım paketi sunmaktır. Panorama E2, yaygın olarak kullanılan bir denetim / SCADA çözümüdür. Operasyonel performansınızı iyileştirmelerinizi destekleyecek bir ürün geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Zengin işlevsel yetenek yelpazesi ve sağlamlığıyla beğeni toplayan Panorama E2, özelleştirilmiş uygulamalar oluşturmak için idealdir.

SİZİN KURULUMUNUZ, SİZİN UYGULAMALARINIZ

KOBİ'lerden büyük şirketlere kadar ihtiyaçlarınızı karşılayan SCADA & I&C uygulamasını oluşturduk.

Panorama E2'nin konuşlandırılacağı faaliyet sektörüne bağlı olarak, kurulumlarınızı yönetmek için uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Endüstriyel SCADA, BMS/FM veya Hipervizyon için Panorama E2'nin gücü çok yönlülüğünden gelir. Gerçek dünya gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış çok disiplinli bir çözümdür.

İŞİNİZE ÖZGÜ BİLEŞENLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Panorama E2, SCADA, enstrümantasyon ve kontrol dünyasında geniş bir işlevsel kapsama alanı sunar. Aynı zamanda sürümden sürüme büyüyen birçok yeniliği içinde barındıran bir yazılım çözümüdür. Sunduklarımızı tamamlayan üç özellik örneği:Hipervizyon Güvenliği

Emniyete/güvenliğe ayrılmış uzantı. Alt sistemlerinizi (VMS, erişim kontrol, yangın algılama vb.) BMS/FM'iniz ile tek bir uygulamada birleştirir. Bu size binanızın ve/veya kurulumunuzun 360°'lik bir görünümünü verir.

Bilgi Alın

BIM işlemleri

BIM deposunun (3D model ve BOM) gücünü Panorama SCADA sisteminizle birleştiren uzantı. Binalarınızın işletilmesinde 3D ve gerçek zamanlı deneyimden yararlanın.

Bilgi Alın

Hareketlilik

SCADA uygulaması cebinizde! SCADA dünyasında yeni bir kullanıcı deneyimi keşfedin; işinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve mesajlara istediğiniz zaman erişin.

Bilgi AlınLOKAL, CLOUD, EDGE

HANGİ MİMARİ SİZE GÖRE?

Uygulamalarınız ister basit ister daha gelişmiş olsun, Panorama E2, işlevsel kapsamlarını etkilemeden farklı mimari türleri içinde uygulanabilir. Tek iş istasyonu veya cloud server yerel veya bulut altyapısı veya Edge Size uygun çözüm hangisi?PANORAMA E2 AYNI ZAMANDA YARATICI ÖZGÜRLÜK DEMEKTİR!

İster bir operatör ister amir veya yönetici olun, SCADA'nızı işinize ve kullanımlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Uygulamalarınızın tamamını veya bir kısmını oluşturmakta ya da yeniden kullanmakta özgürsünüz.SİZİN İŞİNİZ, SİZİN UYGULAMANIZ

Uygulamalarınızı tamamen özgürce oluşturun. İşinizin ve kurulumlarınızın gerçekliğini yansıtacak şekilde HMI'larınızı ve arayüzlerinizi tasarlayın. Tasarım araçlarımız, UI/UX açısından tüm gereksinimlerinizi karşılayabilir!

SINIRSIZ BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK

SAHA İLETİŞİM ORTAMINIZA MÜKEMMEL ŞEKİLDE ENTEGRE EDİLMİŞ UYGULAMALAR OLUŞTURMAK İÇİN PANORAMA E2'NİN TEMEL ÖZELLİKLERİNE ODAKLANIN.


Protokol Birlikte Çalışabilirliği

Satıcıdan bağımsız SCADA uygulamaları oluşturun. Saha iletişim protokolleriniz ne olursa olsun, PLC'leriniz ve bağlı nesneleriniz için Panorama E2 ile arayüz oluşturmak kolaydır.

Gelişmiş Alarm Yönetimi

Ekipmanınızın mevcut durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin ve bu olayları ve ilerlemelerini takip edin:
• Görüntülemek,
• Tarih,
• Sayma (özet),
• Baskı,
• Çağrı yönetimi
Arama ve Mesajlaşma

Kurulumunuzdaki uyarılar / alarmlar durumunda hızlı tepki verebilmek için: mesajlaşma işlevleri (SMS, Mail, Notification) ve sesli arayüzler (VoIP) hızlı bir şekilde uygulanabilir ve sistemlerin izlenmesi açısından çok yardımcı olabilir.
İnsan-Makine Arayüzü (HMI)

Verimli ergonomik I&C arabirimleriyle kurulumlarınızı yönetin. Masaüstü, web veya mobil HMI aracılığıyla operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için SCADA arayüzlerinizi kullanınGÜVENLİĞİNİZ BİZE BAĞLI

KURULUMLARINIZIN GÜVENLİĞİNİ GÜÇLENDİRİN!

Panorama E2, Fransız Ulusal Siber Güvenlik Ajansı (ANSSI) tarafından onaylanmış ve onaylanmış ilk SCADA'dır. Bu tanıma, SCADA sistemimizin sağlamlığının bir garantisi olduğu kadar, Codra'nın endüstriyel siber güvenlik alanındaki yetkinliğinin ve taahhüdünün de garantisidir.Siber Güvenlik BİZE ULAŞIN