Bir kurulumu yürütmek veya bir süreci kontrol etmek söz konusu olduğunda, doğaçlama diye bir şey yoktur. Endüstri 4.0, akıllı binalar ve bağlantılı şehirlerin gelişiyle birlikte SCADA, operasyonların yönetimi için çok önemli bir araç haline geldi. Bu nedenle, tasarımını optimize etmek ve ortaya çıkabilecek beklenmedik durumlar ne olursa olsun en iyi çalışma durumunda kalmasını sağlamak kesinlikle önemlidir.

TÜM PANORAMA UYGULAMALARINIZI TASARLAMAK İÇİN TEK BİR KONFİGÜRASYON ATÖLYESİ

Panorama Studio ile Panorama Suite 'teki her ürün için belirli bir ortamın nasıl kullanılacağını öğrenmek için zaman harcamanıza gerek yok. Baştan sona tüm kendi uygulamalarınızı oluşturmak için tek bir arabirim elde edersiniz. Tek bir yapılandırma atölyesinin yardımıyla kendi referans bileşenlerinizi tasarlayın, anında nesneleri somutlaştırın, uygulamanızı kesin gereksinimlerinize göre yapılandırın ve istediğiniz zaman yükseltmeler yapın.

PANORAMA SCADA UYGULAMALARININ KONFİGÜRASYONUNU KOLAYLAŞTIRAN BİR ERİŞİM MODÜLÜ

Belki de mevcut bir veri havuzu (XLS, CSV, eski SCADA uygulaması) temelinde bir SCADA uygulaması oluşturmak istiyorsunuz? Panorama E2 ve Open API Persist ile sıfırdan başlamanıza gerek yok. Mirasınızı Panorama Studio tasarım atölyesine ekleyebilir ve uygulama tasarımı aşamasından itibaren zaman kazanmaya başlayabilirsiniz. Kurulumunuzu, binanızı veya sürecinizi açıklamak için mevcut temelinizi kullanarak eski aktarım adımı sırasında hata riskini de sınırlamış olursunuz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİSTEMLERLE ARAYÜZ OLUŞTURMA

CMMS, GIS, MES, ERP veya başka herhangi bir üçüncü taraf yazılımınız ile Panorama E2 SCADA uygulamanız arasında arayüz oluşturmak isteyebilirsiniz. Öyleyse, Kullanıcı Sınıfları oluşturmayı düşünün. Bunlar, bir E2 uygulamasının tamamen şeffaf bir şekilde yeni işlevlerle geliştirilmesine olanak tanıyan gerçek "eklentiler"dir.

SCADA uygulamanızın güvenliğini pratik ve kolay bir şekilde sağlamanıza olanak tanıyan bir dizi Siber güvenlik işlevi sunan Panorama E2'nin yüksek derecede açıklığına dikkat edin.